خانه برنامه نویسان خانه برنامه نویسان طراح، مبتکر و مجری دوره های تربیت برنامه نویس حرفه ای
UML
Android
Php
Java
C#

قوانین و مقررات ثبت نام در دوره های خانه برنامه نویسان

مدیریت خانه برنامه نویسان توصيه مي‌کند قبل از ثبت ‌نام از مقررات و ضوابط زير اطلاع يافته تا بتوانيد از امكانات به بهترین نحو استفاده نمایید. بديهي‌است پس‌از ثبت‌نام، قوانين طبق آئين‌نامه‌ مندرج پياده خواهد شد.

1. رعایت پیش نیاز دروس جهت ثبت نام الزامی است، لذا پذیرش دانش پژوهان عزیز در کلاسهای تخصصی با گذراندن کلاسهای پایه یا ارائه نمونه کار به سبب احراز تسلط بر دروس مذکور امکانپذیر است. در این خصوص می توانید جهت مشاوره با خانه برنامه نویسان تماس حاصل فرمایید.

2. کلاس های تعیین شده ، فقط در ساعات مندرج در سایت خانه برنامه نویسان برگزار می گردد و قابل تغییر نیست. لذا هنگام ثبت نام، به روز و ساعات کلاس دقت نمایید.

3. حضور دانش پژوه راس ساعت شروع کلاس در آدرس اسکای رومی که در هنگام ثبت نام به وی داده شده است، الزامی است. در صورت تاخیر یا غیبت دانش پژوه، مبحث تدریس شده، مجددا توسط استاد تکرار نخواهد شد.

4. تشکیل کلاس ها منوط به احراز حد نصاب حداقل 5 نفر می باشد.

5. گرفتن فیلم یا ضبط صدا به هر طریقی از کلاس‌ها اکیداً ممنوع است.

6. دانش پژوهانی که پیش ثبت نام انجام داده‌اند موظف به تسویه کامل مبلغ پیش پرداخت تا یک هفته قبل از شروع کلاس هستند.

7. در دوره های تربیت برنامه نویس حرفه ای مشخص کردن استاد هر درس بر عهده مدیر آموزش خواهد بود.

8. ساعات تشکیل کلاس خصوصی با هماهنگی و مشورت با دانشجو در هنگام ثبت نام انجام می پذیرد.لذا بعد از شروع کلاس، هر جلسه ای که دانشجو غیبت نماید، ساعت تدریس برای وی محسوب خواهد شد.

9. قوانین استرداد شهریه :

تا یک هفته مانده به شروع کلاس 50 درصد از شهریه پرداختی، مسترد خواهد شد.

کمتر از یک هفته مانده به شروع کلاس 30 درصد از شهریه پرداختی، مسترد خواهد شد.

در صورت اعلام انصراف دانش پژوه بعد از شروع کلاس، هیچ وجهی مسترد نخواهد شد.

10. کلاسها بصورت آنلاین و زنده با استفاده از پلتفرم SkyRoom همراه با استاد و دانشجویان برگزار می گردد. علاوه بر متقاضیان ساکن در تهران ،کلیه متقاضیان ساکن در شهرستانها و حتی خارج از کشور نیز می توانند در دوره های خانه برنامه نویسان شرکت کنند.

11. دانش پژوه موظف است برای شرکت در کلاس از اینترنت پرسرعت استفاده نماید و در صورت استفاده از اینترنت با سرعت پایین هیچ مسئولیتی بر عهده خانه برنامه نویسان نخواهد بود.

12. وب سایت خانه برنامه نویسان ممکن است که به صلاحدید خود توافقنامه میان وب سایت و دانش پژوهان را تغییر دهد، این تغییرات ممکن است بدون اطلاع قبلی به دانش پژوهان صورت پذیرد و تغییرات می‌تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان وب سایت لازم الاجرا بوده و با توجه به در دسترس بودن دائمی صفحه قوانین و مقررات از طریق وب‌سایت ، عذر کاربران بر عدم آگاهی آنها از تغییرات پذیرفته نیست.تلفن تماس : ۴۴۹۲۸۲۵۷ - ۰۲۱ تلفن مشاوره رایگان : ۰۹۱۹۰۱۳۱۳۰۵ (تماس یا ارسال پیام فقط از طریق واتساپ / تلگرام)


بیش از 29 سال تجربه در زمینه آموزش دوره های تخصصی IT، ما را بر آن داشت تا تحت عنوان خانه برنامه نویسان دوره های مورد نیاز مخاطبان IT را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای
برگزار کنیم. از جمله خدمات این مرکز آموزشی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

ارائه خدمات مشاوره ای

برگزاری كارگاه های آموزشی

برگزاری سمینارهای تخصصی

برگزاری تورهای علمی - تفریحی

برگزاری دوره ها بصورت فشرده (یک هفته ای)

برگزاری کلیه دوره های برنامه نویسی بصورت تخصصی

آماده عقد قرارداد با کلیه سازمانها ، ادارات و شرکتهای خصوصی

تنها برگزار کننده دوره های تربیت برنامه نویس حرفه ای در ایران


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه برنامه نویسان می باشد.